Генеалогічне дослідження — це дослідження роду, яке основане на архівних документах. Фахівці — генеалоги проводять пошук документів і на основі них пишуть історію Вашої родини.

Як правило, генеалогічне дослідження проводиться по одній або декільком фамільним лініям. Це лінія прямих предків — материнська або батьківська. Без них Ви не могли б з’явитись на світ. По лінії бабусі та дідуся дослідження проводять окремо.

Все дослідження – це велика кропітка наукова робота. Пошук документів і фактів може тривати довго і складно. Спеціалісти-науковці стикаються з численною кількістю складнощів, серед яких незадовільний стан документів або їх відсутність, складності адміністративно-територіального поділу, недоступність деяких архівів, фондів та ін.

Спеціалісти знають, що архівні працівники завантажені роботою і не завжди можуть віднайти інформацію, тому відправляються самі у відрядження, адже відомо, що відповідь на ключове питання можна віднайти несподівано в зовсім інших документах. Робота у відрядженнях дозволяє розширити архівний пошук і залучити додаткові матеріали, які майже ніколи не використовують працівники архівів. Це може бути інформація про кар’єру, службу, або земельні володіння ваших пращурів.

Усі віднайдені документи фіксуються та підтверджуються архівними установами з підписами та печатками. Будь-який факт з генеалогічного дерева не є випадковим. Всі віднайдені документи є підтвердженим фактом і доказом роботи спеціаліста.

Ми можемо також створити генеалогічне дерево вашого роду на основі відомих вам фактів. Для цього ми всі відомі дані записуємо до спеціальної програми для побудови схеми генеалогічного дерева. Після цього схема передається дизайнеру, який працює над оформленням майбутнього дерева. Готове генеалогічне дерево може бути надруковане на холсті, папері, вирізьблене на дереві, зроблене у вигляді панно.

Результат Вас неодмінно вразить і буде довго радувати Вас та Вашу сім’ю.