Про нас

Інформаційна агенція «ІНФОТАЙМ» — компанія, яка займається генеалогічними дослідженнями та надає видавничо-поліграфічні послуги з оформлення сімейної історії.

Наші спеціалісти допоможуть вам знайти родичів, скласти древо роду, дослідити родовід, соціальний і майновий статус предків, проаналізувати походження прізвища, реконструювати сімейний герб, створити або впорядкувати сімейний архів.

Генеалоги — проведуть кваліфікований пошук в архівах, музеях, бібліотеках та інших установах, в населених пунктах, де проживали ваші родичі.

Видавничо-поліграфічний відділ — оформить та впорядкує всі документи у вигляді родового древа, книги-хроніки, диплому або картини.

Сімейна історія – це неоціненний скарб, реліквія і вона стане унікальним подарунком для майбутніх поколінь.

Розкажіть історію свого роду, адже прийшов час знати більше!


Деякі факти про нас

  1. Вивчили понад 120 фамільних родів
  2. Працюємо з джерелами в Україні, СНД та Європі
  3. Маємо можливість дослідити архіви аж до XVII-XVIII століття
  4. Пропонуємо на вибір більш як 5 варіантів оформлення
  5. Фіксуємо кожен факт і завіряємо печаткою установи
  6. Робимо презентацію результатів дослідження

Послуги

Генеалогічне дослідження

Генеалогія

Велика кропітка робота в архівах серед документів і фактів для відновлення історії вашого роду. Результат неодмінно вразить і буде довго радувати Вас та вашу сім'ю.

[ Докладніше ]
Видавничо-поліграфічні послуги

Оформлення

Сімейна книга, альбом, древо - велика цінність! Це велика пам'ять кількох поколінь ваших предків. Кожна фотографія, кожна історія - ваше сьогодення і ваше майбутнє.

[ Докладніше ]
Геральдика

Геральдика

Станьте армігером! Ми допоможемо вам започаткувати особливий ключовий елемент персонального стилю - бренд вашого роду на багато поколінь вперед, символ родинних та сімейних зв'язків.

[ Докладніше ]