Про нас

Інформаційна агенція «ІНФОТАЙМ» — компанія, яка займається генеалогічними дослідженнями.

Ми допоможемо Вам знайти родичів, скласти дерево роду, дослідити Ваш родовід, віднайти інформацію, пов’язану з історією сім’ї, дослідити соціальний і майновий статус Ваших предків, проаналізувати походження Вашого прізвища, реконструювати сімейний герб, створити або впорядкувати ваш сімейний архів.

Проведемо кваліфіковане дослідження у вітчизняних та закордонних архівах, музеях, бібліотеках та інших установах, в населених пунктах, де проживали Ваші родичі. За вашим бажанням ми зробимо фото-, відео знімання на місцевості.

Після проведених пошуків, видавничо-поліграфічний відділ оформить та впорядкує всі документи у вигляді родового дерева, книги-хроніки, диплому чи картини.

Сімейна історія – це неоціненний скарб, реліквія і вона стане унікальним подарунком для Ваших майбутніх поколінь.

Розкажіть історію свого роду, адже прийшов час знати більше!


Деякі факти про нас

  1. Вивчили понад 120 фамільних родів
  2. Працюємо з джерелами в Україні, СНД та Європі
  3. Маємо можливість дослідити архіви аж до XVII-XVIII століття
  4. Пропонуємо на вибір більш як 5 варіантів оформлення
  5. Фіксуємо кожен факт і завіряємо печаткою установи
  6. Робимо презентацію результатів дослідження

Послуги

Генеалогічне дослідження

Генеалогія

Велика кропітка робота в архівах серед документів і фактів для відновлення історії вашого роду. Результат неодмінно вразить і буде довго радувати Вас та вашу сім'ю.

[ Докладніше ]
Видавничо-поліграфічні послуги

Оформлення

Сімейна книга, альбом, древо - велика цінність! Це велика пам'ять кількох поколінь ваших предків. Кожна фотографія, кожна історія - ваше сьогодення і ваше майбутнє.

[ Докладніше ]
Геральдика

Геральдика

Станьте армігером! Ми допоможемо вам започаткувати особливий ключовий елемент персонального стилю - бренд вашого роду на багато поколінь вперед, символ родинних та сімейних зв'язків.

[ Докладніше ]