Підтвердження національності

Підтвердження національності, прав на спадок, підтвердження родинних стосунків — все це є прикладом практичного застосування генеалогічного дослідження.

Зібрати доказову базу буває не просто, але можливо. Для встановлення факту ми звертаємось до архівів, РАГСів, переглядаємо метричні книги у державних архівах.

Основною метою підтвердження національності є збір документів для громадян, які мають право на репатріацію. Як правило, це потрібно у таких випадках:

  • Підтвердження єврейської національності;
  • Підтвердження німецької національності;
  • Підтвердження польської національності;
  • Підтвердження грецької національності.

Перед тим, як приступити до пошуку ми підписуємо договір на дослідження з замовником послуг. Погоджуємо строки та вартість робіт. Замовник вносить перший платіж. Після цього наші спеціалісти аналізують вихідні данні, які надав клієнт і вибудовують схему роботи.

Після внесення замовником першого платежу починається пошук, згідно з запланованим планом роботи. При необхідності для консультації залучаються юристи, які спеціалізуються на питаннях встановлення спорідненості та національності.

Будь-який віднайдений факт підтверджується документально та скріплюються архівною печаткою, а потім оформляється у звіт і генеалогічне дерево.