Свою діяльність ми почали як видавничо-поліграфічне підприємство у 2007 році. Маючи власне поліграфічне обладнання, редакційно-рекламний відділ і зручну доставку, наші клієнти завжди отримували замовлення високої якості.

Сьогодні, як і завжди, ми продовжуємо слідувати принципам якості та орієнтуємося на потреби клієнта. Наразі серед наших послуг також VIP-поліграфія: репринтні книги, щоденники, планінги, папки, сімейні книги у шкіряній палітурці, оформлення сімейної історії у вигляді древа, книги, панно, родинний календар, подарункове панно дослідження прізвища у дерев’яній рамі.


Написання сімейної історії

Сімейна історія — це частина спогадів, яка знаходиться за межею суворої науки та все, що розказане в колі рідних, викликає дуже яскраві емоції. Одні події передають в оповіданнях, інші приховують і вони стають сімейною таємницею.

У процесі роботи над родоводом стає ясно, що багато відомостей про життя предків втрачені безповоротно. На жаль, не часто зустрінеш сім’ю, яка зберегла достовірні, задокументовані дані про прадідів або про ще більш глибше коріння. Про написану історію роду – годі й говорити. Кожна людина вбирає традиції сім’ї, й таким чином не тільки генетично, а й історично зберігає зв’язок з корінням свого роду.

Написання сімейної історії відбувається у декілька етапів:

 1. На першому етапі ми збираємо інформацію про сім’ю;
 2. На другому систематизуємо зібраний матеріал;
 3. На третьому пишемо історію вашої родини.

Складання родоводу сприяє збереженню історичної пам’яті. З кожним роком певна частина вашої історії безповоротно втрачається – відходять у вічність родичі, губляться важливі документи, фото, родинні речі. Тож хто, як не ви й коли, якщо не зараз повинен подбати про майбутнє, щоб навіки не залишитись у минулому?


Оформлення древа

Генеалогічне древо — це графічна схема, що описує родинні зв’язки в межах однієї сім’ї. Зазвичай вона створюється у формі дерева з глибоким корінням, яке позначає найстарших у родині родичів і широким гіллям – це молодше покоління і до сьогодні.

Загальний стиль вашого сімейного древа може просто «радувати око» і вказувати на ваш смак, інтереси, а може бути пов’язаний з якоюсь ознакою вашого роду. Наприклад, з основною географією, національністю, професією героїв древа і т.п.. Наша команда допоможе вам вибрати будь-який стиль оформлення древа з урахуванням особливостей вашого інтер’єру і побажань.

Як ми працюємо:

 1. Збір інформації.
  Родичі — це ваше головне джерело інформації. Розпитайте про членів сім’ї. Вивчіть сімейні фотографії. Знайдіть документи родичів і згадки про них. Попрацюйте з сімейним архівом. Зберіть свідоцтва про народження та шлюб, військові квитки, дипломи. Крім цього, можливо, ви знайдете публікації про ваших родичів в пресі, згадки в книгах, їх листи. Про все інше нам.
 2. Створення ескізу.
  Ми запропонуємо Вам ексклюзивний макет з індивідуальним дизайном, де будуть підібрані фон і шрифти, використані герби губерній або міст, проживання сім’ї, стилізованих фотографій, ілюстрацій і т.д..
 3. Робочий процес.
  Після того як ви визначитеся з розмірами майбутнього генеалогічного древа, а також, в якому вигляді воно буде реалізовано по завершенню — на полотні, папері або у вигляді книги, ми крок за кроком наповнюємо древо усіма необхідними елементами, з можливістю для вас бачити та аналізувати кожен етап роботи, вносити коригування.
 4. Завершальний етап.
  По завершенню роботи Ви отримаєте готове генеалогічне древо не тільки в надрукованому та оформленому вигляді, але і в цифровому.

Родинне древо — це відмінний спосіб наочно зобразити історію вашої родини. У процесі створення древа ви зможете більше дізнатися про життєвий шлях ваших предків, дізнатися багато цікавого про долю рідних вам людей. Генеалогічне древо може докорінно змінити життя вашої родини й звичайно ж буде впливати на всі наступні покоління, а наявність великих предків дозволить підтримувати повагу серед молодших поколінь та матиме позитивний вплив на ставлення до минулого сім’ї й історії в цілому.


Оформлення книги

Пам’ять про предків допомагає нам не забувати історію сім’ї. Ким були предки? Чим займались? Чи збереглися у нас їх фотографії? Чи запам’ятають нас майбутні покоління — все це залежить тільки від нас самих.

Емоції щастя не можна купити за гроші. Фотографії допомагають закарбувати найкращі моменти з життя. А Сімейна книга роду зберігає не тільки фотографії, але і цінні пам’ятні події, дати, смішні історії сім’ї, допомагає зануритися в спогади. Заповнюючи Сімейну книгу роду — ви наводите порядок серед величезної кількості пам’ятних моментів.

Ми створимо унікальну Сімейну книгу роду саме ДЛЯ ВАС.

Нижче наведемо список основних розділів Сімейної книги роду:

 1. Передмова роду книги з вступною інформацією;
 2. Генеалогічні терміни та спеціальні наукові поняття;
 3. Походження імен з прізвищами та географічних назв;
 4. Історія родових сіл, опис життя і побуту різних поколінь;
 5. Звіт про проведене генеалогічне дослідження Вашої родини;
 6. Поколінний розпис членів сім’ї, включаючи братів, сестер та інших;
 7. Родовідне древо з розташуванням на ньому схеми родинних стосунків;
 8. Список генеалогічних джерел відомостей, виписки з архівів, фото.

Це лише приблизний структурний перелік розділів, який у процесі написання може коригуватися. Ці розділи можна скоротити або навпаки розширити.

Наша компанія застосовує виключно натуральні й високої якості матеріали. Адже Сімейна книга роду повинна якомога довше зберегтися і могла спокійно передаватися від покоління до покоління у найкращому вигляді. Над декоруванням книги працюють різні майстри — все залежить від її художнього оформлення. Друкарі – забезпечують якісний друк видання, у палітурній майстерні виконується шиття і готується шкіряна палітурка після чого робиться тиснення фольгою чи ін., за потреби долучаються художники та, навіть, ювеліри.

Щоб допомогти вам з вибором такого ексклюзивного подарунка, ми запропонуємо приклади родовідних книг. Допоможемо визначитися з матеріалами та дизайном.

Сімейна книга роду стане незабутнім подарунком зі змістом!


Генеалогічні сувеніри та подарунки

Ми пропонуємо чудові сувеніри на пам’ять:

Набір у тубусі
(фон для самостійного складання древа, наліпки, інструкція та фломастер).

Скористайтесь нагодою придбати набір і отримати задоволення від його оформлення у родинному колі. Така річ може слугувати прекрасним подарунком для ваших друзів або родичів.

Альбом для найщасливіших спогадів життя
Формат – А+, шкіряна палітурка, тиснення, тоноване оздоблення.